resm   Biggdesign Burçlar Gümüş Bileklik Terazi

Biggdesign Burçlar Gümüş Bileklik Terazi

Marka: Biggdesign
149,90 TL

Astrolojiden, gezegenlerden, burçlardan ilham alan Biggdesign Terazi burcu gümüş bileklik, doğum günü için alınabilecek en özel hediyelerden biri… Spiritüel yönü kuvvetli olanların ve burçlarına ayrı şekilde önem verenlerin ilk bakışta aşık olacağı takı, burç sembolünün etrafını çevreleyen ve 12 gezegeni sembolize eden zirkon taşlarla yıldızların ışıltısını ve cazibesini üzerinde taşıyor.

Herkesin seveceği ve zevkle kullanacağı bir hediye olduğundan sevgiliye, anneye, yakın bir dosta ya da iş arkadaşına almak için ideal bir seçenek olan burca özel takı, burcunuzla aranızdaki bağı kuvvetlendirecek. %92,5 gümüşten üretilen ve bronz  ile bir araya getirilen burç bilekliği, 360 derecelik daire içerisindeki burçlar kuşağının sihrini ve gizemini üzerinde taşıyor.

Biggdesign için Çiğdem Serdaroğlu tarafından dizayn edilen “Burçlar Koleksiyonunun” parçası olan gümüş bileklik, eskiden astronomi ölçümlerinde kullanılan tarihi bir ölçüm cihazı olan usturlapların üzerindeki desenleri taşıyor. Güneş, ay, gezegen ve yıldızların konumunu belirlemek için de kullanılan bu aletin desenlerinden esinlenilerek tasarlanan burç bilekliği, ilham noktasıyla fark yaratıyor.

GÜMÜŞ: %92,5 gümüşten üretilen ve bronz ile bir araya getirilen gümüş bileklik, şık ve kaliteli.

ZİRKON TAŞ: Burç sembolünün etrafını çevreleyen ve 12 gezegeni sembolize eden zirkon taşlar, yıldızların ışıltısını ve cazibesini yansıtıyor.